Adéla Votrubová

Jmenuji se Adéla Votrubová, je mi 18 let a ráda se věnuji malbě, kreslení a všemu podobnému. Miluji ale i sport, jakožto například volejbal, ráda si zahraji fotbal a něco, kde se můžu pořádně pobít, vybít a unavit. To si ale nejčastěji vybírám na příteli:).

3 roky jsem studovala grafiku, bohužel jsem před posledním závěrečným rokem musela ze zdravotních důvodů studium utnout. Nicméně škola mi zabírala opravdu mnoho času, a tak jsem se nemohla věnovat svému osobnímu tvoření a rozvíjet se tak. Po ukončení školy jsem se ale rozhodla, že teď je ten čas začít. Už jsem zvládla udělat dva portéty na zakázku a to mě nesmírně bavilo.

Mimo tohoto se začínám učit tetovat. Zatím to zkouším jen na sobě a svých blízkých, ale dokázala bych si představit se tím i živit.

Jelikož jsem studovala grafiku, již pár lidí ode mě chtělo udělat logo, vizitky apod. Práce na počítači však není pro mě naplňující, i když mě často baví. Upřednostňuji raději klasiku-tužku a papír.

Kontakt:

Instagram- @_a.ida_artist_tattoo

Tel.číslo-734746266

Mail- adel.votrubova@gmail.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.