Andrea Fantová

ANDREAFANTOVA.CZ / IG / YTB / FCB

Vytvářím velkorysý prostor pro ty, kteří myslí ve slovech. V luxusním balení.

Nabízím ručně šitý kožený DIÁŘ, ve kterém je mnoho místa k psaní, kreslení, zaznamenávání života, vzpomínek i snů, k úschově důležitých papírků i tajných vzkazů. Jde o kroniku pro generace budoucí. Otisk doby kroniky unesou. Chtěla jsem vytvořit něco, co vydrží věky, když už na tom pracujete celý rok. Deníky píšu přes dvacet let, říkám si amanuensis-zapisovatelka. Připadá mi, že když událost zapíšu, víc si ji zapamatuju. Pravda je ovšem taková, že nevím nic, ale tvořit mne baví stále a taky držet tužku v ruce a čmárat, třeba při telefonování..

Jednou mi dcera přiznala, že tajně z mých zápisků četla. S úsměvem citovala jakási slova a já cítila ohromnou hrdost. Vzápětí mi ale ztvrdly rysy, když mi došlo, co říká, obsah toho sdělení. Zastyděla jsem se. Deník je osobní terapeut, vypíšete se, utřídíte myšlenky, někdy i najdete řešení. Papír zkrátka unese všechno.

Letos jsem poprvé začala psaní sdílet digitálně. Na webovkách týdně zveřejňuji - to otisknutelné - v blogu s názvem PÍšu, PÍšeš, PÍšeme ∏ ∏ ∏.

Papírový blok o 456 stranách má rozměry 160x210 mm. Každý den v týdnu má svou stránku. Před každým týdnem nechávám též volný list, něco jako: Téma týdne? Kromě jednokilové bichle Vám právě tyto koláže "theme_of_the_week" ráda představím vytištěné na ArtFestu na konci října.

Dále poskytuji foto i grafické služby. Říkám s oblibou: Dyzajnuji co vidím a pracuji na sobě, aby nebylo pracováno na mně.

"Z nás přetrvává pouze to, co je sepsáno."

Kontakt:

Tel: +420737617923

info@andreafantova.cz

www.andreafantova.cz


Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.