Andrea Špičková

Jmenuji se Andrea Špičková, jsem vdaná, mám 2 děti a žiji v Praze.

K prvnímu poznání základu tvorby jsem se dostala až v dospělosti.

V roce 2005 jsem se účastnila kurzu kresleni pravou mozkovou hemisférou. Naučila jsem se vytvořit stínováním z mé původní 2D ploché kresby, kresbu reálnou, plastickou. Naučila jsem se, že se správným a precizním stínováním zhmotní např. hluboké vrásky staré indiánky - že to nejsou jen jednoduché ostré linky. Tento kurz byl pro mě velice přínosný,

V roce 2014 jsem absolvovala jednodenní kurz malování akrylovými barvami. Tento mi dal potřebný základ k technice malování krémovými barvami. A až vlastní, od této doby aktivní tvorbou, jsem se v tomto stylu zdokonalovala.

V roce 2020 jsem poprvé zkusila malbu akvarelovými barvami. V této technice jsem samouk, proto je malování akvarely doposud největší výzvou v mé dosavadní tvorbě. Aplikuji techniku wet on wet.

Ráda maluji lidské tělo, nebo jeho části, portrét, témata moderní malby.

Výstava: "Naši" 2020 - výstava amatérských regionálních umělců (Bystřice pod Hostýnem)

"Naši" 2018 - výstava amatérských regionálních umělců (Bystřice pod Hostýnem)

Kontakty:

Andrea Špičková

Tel: +420 776 154 887

Email: aspickova@gmail.com

IG: andrea_spickova_artHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.