Angela Chaskelberg

Jmenuji se Angela Chaskelberg.Malování a tvoření jsou mé velké vášně již od dětství. K práci s epoxidovou pryskyřicí jsem se dostala teprve před třemi lety, když jsem zahlédla video o procesu lití. Byla jsem touto technologií uchvácena a věděla jsem, že musím s tímto materiálem zkusit pracovat. 

Po půl roce teoretického studia o pryskyřici jsem konečně začala i s praktickou částí tvorby. Již od samého začátku mě tento typ umění zcela pohltil. Zkrotit tento tekutý materiál nebylo vůbec jednoduché. Docílit dokonalé struktury barevného prolínání a vrstvení se zdálo v prvních týdnech jako nemožný úkol. 

Obrnila jsem se trpělivostí a nakonec se mi začalo dařit pryskyřici ovládat a společně s barvami vznikaly na mých obrazech neopakovatelné efekty. 3D efekt vzniká nanášením několika vrstev. Povrch pryskyřicové části obrazu je dokonale lesklý, podobný sklu. Každý výrobek je unikátní. 

Konečné dílo působí v interiéru velmi atraktivně a moderně.

Kontakt:

 IG: a.ch.homeart 

FB:a.ch.homeart 

tel. 608 54 26 28 Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.