Anna Somma

Ahoj, jmenuji se Anna Somma, 

je mi 23 let a jsem mladá začínající umělkyně. Momentálně tvořím převážně v okolí Prahy.

Zájem o kresbu a malbu mě zachytil již v mladším věku, avšak rozvíjí se každým dnem společně s mým životem. Pozoruji, že čím více se věnuji sama sobě, tím hlouběji mohu v tvoření zajít a tvorbě samotné se věnovat.

Záměrem mé práce je tvořit od srdce. Když maluji snažím se navracet do přítomného okamžiku a tento stav pozornosti a vnitřní rovnováhy přenést do díla samotného. Chci lidem přinášet skrze mou tvorbu radost, vnitřní sílu či odvahu a pomoci všem dostat se blíže sami k sobě. Ze všeho nejvíce chci svou tvorbou podpořit ostatní k poznání jich samých, k sebe-lásce a k jejich vlastní tvorbě čehokoliv jiného. Doufám, že mé obrazy v lidech vzbudí to, co nejvíce potřebují.

Mé obrazy nesou převážně téma lásky, probuzení, pozornosti a vnitřní síly.

K mému tvoření neodmyslitelně patří barvy! Jsou mým společníkem, vášní a vždy se těším až na paletě barvy znovu rozdělám a začnu tvořit.

Kromě malby a kresby mě doprovází i tvorba hudby. Hraji na nástroje handpan (hang-drum), cajon, šamanské bubny, shruti box a další nástroje. I ty jsou s moji výtvarnou tvorbou propojeny (alespoň většinou na ně hraje můj přítel, když maluji...).Díky za přečtení až sem.

Těším se na veškerá setkání s Vámi!

Kontakt:

webové stránky: www.annasomma.com

facebook: Anna Somma Art & Love - https://www.facebook.com/annasommaartlove-

instagram:@annasomaartlove - https://www.instagram.com/annasommaartlove/

email: sommaart22@gmail.com
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.