ba-bag by Petra Bábková

Pod značkou ba-ba by Petra Bábková najdete ručně malované a šité kabelky vznikající pod rukama Petra Bábkové a Šárky Osvaldové z Příbrami...

A co říká Petra Bábková o své značce ba-bag ?

Šití je nejen mou prací, ale i mým koníčkem a to již více než 20 let. V současné době, od dubna 2017 navrhuji a vyrábím "nejen" malované kabelky pod svou značkou ba-bag by Petra Bábková.

Vždy jsem snila o tom, že moje kabelky boudou pro ženu něčím vyjíměčné a originální, snila jsem o své malované kabelce... A tak se to stalo ... V ten správný čas jsem potkala úžasnou Šárku Osvaldovou a nabídla jí ať do světa kabelek se mnou nahlédne ... Udělala to, nahlédla a zůstala se mnou. Postupně odhaluji jak dobrý nápad to byl a mé kabelky dostávají další novou tvář, jsou ručně malované. Šárka v sobě našla více než výtvarné nadání, ale i cit, který do malování a mých kabelek dává. Z naší společné spolupráce vznikají umělecká díla, na která jsem nesmírně pyšná. Nyní společně, převážně, na přání navrhujeme a ručně, štětcem, permanentní barvou, naše krásky na koženku malujeme. Malování následně tepelně zafixujeme a koženku ušijeme.

Šárka je amatérská výtvarnice, jen jako malá prošla uměleckou školou. Teď svůj cit opět objevuje se mnou a se ženami, i muži, co se rozhodnou mít více než kabelku, mít svou krásku, která bude jako kamarádka co Vás doplní, doprovodí a bude Vám dělat radost.

Krásky malujeme, šijeme s radostí a právě tu chceme předávat dál. Společně vždy najdeme cestu, jak Váš nápad a Vaše kreativní "já" proměnit v realitu.

Atelier ART fest 2018 bude naší druhou výstavou.

Právě v tuto chvíli se připravujeme na dubnovou výstavu v Bíteši u Brna.

Rády bychom touto formou poděkovaly za příležitost být na tak krásné a velké výstavě jako je Atelier ART Fest.

Těšíme se na setkání Petra, Šárka a naše krásky

web : https://ba-bag.cz/

fcb: https://www.facebook.com/kabelkybabag/

e-mail: obchod@ba-bag.cz