Aktuality  


po špatných zprávách posledních dní, kdy jsme museli zrušit brněnskou část festivalu a zároveň situace v naší zemi po zdravotní stránce pořád vůbec nevypadá příznivě, chceme aspoň na tomto místě přinášet dobré zprávy. Bude to trochu náplast za Brno; o něco dříve spouštíme hlasování o nejlepšího umělce Open ART Festu v Praze.

Možná už tušíte, že události posledních dní mají vliv i na Open ART Fest 2020. S velkou lítostí Vám tímto oznamujeme, že brněnský festival, který se měl konat za 10 týdnů, musíme zrušit. Po dlouhých dnech zvažování a naděje jsou dnes kostky vrženy: naše země je kvůli koronaviru na 30 dní ve stavu nouze a festival tedy v květnovém termínu...

přinášíme Vám další novinky ohledně festivalu Open Art Fest 2020, který se letos poprvé bude konat v Brně (23. - 24. 5. 2020), a na podzim - jak bylo zvykem v minulých letech - také v Praze.


Chcete, aby vaše svaly byly větší a křivky působivější? Využijte naší exkluzivní nabídky a kupte si tričko "CREATE YOUR DREAM". To není tričko, to je bavlněný zázrak.