ART Blog


máme pro Vás všechny, kdo jste projevili zájem zúčastnit se festivalu Open ART Fest v příštím roce, pár novinek, o které se s Vámi chceme podělit. Aktuálně pracujeme na organizaci a doprovodném programu festivalu v Brně, který se uskuteční už za půl roku, 23. - 24. května 2020.

"Chci používat barvy, které navzájem kontrastují, aby každá z nich zářila ještě výrazněji, aby kontrastovaly jako muž se ženou."

Abstraktní umění je bezpochyby jedno z nejdiskutovanějších uměleckých hnutí v historii. Vzniklo v roce 1910 a dá se říci, že ještě vlastně neskončilo.

Color Field Painting, styl abstraktní malby, vznikl ve Spojených státech, přesněji v New Yorku, v 50. letech 20. století. Jeho vznik byl inspirován evropským modernismem, respektive abstraktním expresionismem. Byl založen na velkofomátových barevných plochách vystavovaných v malých prostorech, aby měly silnější a bezprostřednější dopad na diváka.


Chcete, aby vaše svaly byly větší a křivky působivější? Využijte naší exkluzivní nabídky a kupte si tričko "CREATE YOUR DREAM". To není tričko, to je bavlněný zázrak.