Časopis FotoVideo

Fotografický a pravidelně vycházející měsíčník v celé České i Slovenské republice. Rokem 2017 otevřel již svůj jedenadvacátý ročník. 

Nabízí kvalitní fotografie, píše o fotografech a fotografování. Informuje o všem, co s děje na trhu foto, video, mobilní komunikace i IT.Praktickými ukázkami a ve spolupráci se známými osobnostmi radí začínajícím i pokročilým fotografům, jak a co a proč fotit a filmovat, jak se vybavit a čeho se vyvarovat. Umožňuje příjemnou formu prezentace výrobců, obchodníků, dealerů i prodejců širokého sortimentu digitální techniky a spotřební elektroniky. Sleduje evropské a světové trendy fotografování a přináší je exkluzivně svým čtenářům včetně expertiz jejich uměleckých a etických dopadů. Je tradičním a řádným členem prestižní evropské asociace EISA.

Soutěž Fotograf roku

Redakce časopisu FotoVideo pořádá již 17. rokem mezinárodní fotografickou soutěže Fotograf roku!Fotograf roku je všestranná fotografická soutěž probíhající v České i Slovenské republice. Úspěch každého soutěžícího je závislý na jeho vytrvalosti a fotografické univerzálnosti. 

Znalci, fotografové a odborní pedagogové jí už neřeknou jinak než "fotografická formule 1". Stala se nejen prubířským kamenem kreativity desetitisíců soutěžících, ale i dokonalým odrazovým můstkem k fotografické kariéře.Je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.Jsme moc rádi, že právě časopis FotoVideo a jeho web www.ifotovideo.cz jsou těmi médii, kterým se před léty podařilo takovou soutěž zorganizovat a uvést do povědomí široké fotografické veřejnosti. Soutěž Fotograf roku pokračuje letos již sedmnáctým rokem!Soutěž Fotograf roku má nejen dvanáct témat, ale od 17. ročníku už čtrnáct soutěžních kategorií. Tím dává prostor široké fotografické veřejnosti k získání atraktivních fotografických cen v závěrečném sečtení nasbíraných bodů.Vedle hlavní kategorie nabízí soutěž ještě třináct dalších kategorií, jako například Fotoklub roku, Fotografická škola roku, Fotograf roku Junior, Video roku, Fotograf roku v přírodě a další a další. V soutěži se od začátku doposud zaregistrovalo přes 27 500 fotografů a nahráno bylo přes 367 200 fotografií.Sledujte náš web www.ifotovideo.cz a www.fotografroku.cz

Najdete nás také:

FB iFotoVideo

FB Fotograf roku

Instagram

Twitter