Charitativní malířský plenér - malování pro nadační fond dětské onkologie Krtek

Pojeďte s námi malovat!

Co plánujeme, pokud přijedete do Lesních Lázní Zvánovice - 29.6.-1.7.2018?

Příjemné prostředí, odpočinek a malování pro dobrou věc. Nadační fond dětské onkologie Krtek jste již podpořili svou prací na prvním ročníku Ateliér Art Festu. Pojďte v této práci pokračovat. Během víkendu máme připraveno 10 stojanů SCHIELLE. A pro každého malíře napnuté plátno Buono 50 x 70 petit. Jediné, co musíte, je zaplatit si pobyt za zvýhodněnou cenu (máme slevu 30%, za což lázním děkujeme), dále přivézt si své barvy, štětce a dobrou náladu.

Obrazy vytvořené na tomto charitativním malířském plenéru budou ve spolupráci s firmou AUKRO prodány a polovina výtěžku bude darována nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK a druhá polovina vám. Aby se vám z části zaplatila cesta, pobyt, a hlavně vaše barvy.

Drahé polovičky malířů si mohou zaplatit nějakou z procedur, které nabízí Lesní Lázně Zvánovice a tak všichni spojíme užitečné s příjemným.

O Krtkovi: https://www.krtek-nf.cz/

O Lesních Lázních: https://www.lesnilazne.cz/

Ceníková cena za dvoulůžkový pokoj na jednu noc je 1790,- včetně snídaně, cena pro nás je 1490,- včetně snídaně. Za víkend tedy 2980,- Kč.

Ceníková cena za jednolůžkový pokoj na jednu noc je 1390,- včetně snídaně cena pro nás je 1100,- včetně snídaně. Za víkend tedy 2200,- Kč.

Tak neváhejte a pojeďte s námi malovat, relaxovat a dobře se bavit. Uzávěrka přihlášek 28.3.2018

Těšíme se na Vás