Daniela Bařtipánová

Nevím jak začít ...asi tím co mám a nemám ráda..nemám ráda závistivý , protivný lidi věčně na něco si stěžující ,sychravé počasí a Vánoce na blátě mezi mé nej.... patří moje rodina...která se skládá z jednoho manžela 🙂 dvou dětí Filip20 Adélka16let a nějaké to zvířátko. Pak určitě Jaro a všechno co k tomu patří.

Miluji staré věci, hudbu, tanec, víno, mandle v čokoládě, dobré jídlo, divadlo, procházky, jízdu na kole, koloběžce, práci s energií a především ráda zkouším a poznávám nové věci jako např. kurz pravé mozkové hemisféry v roce 2016 -malba tužkou.

Poté jsem chtěla zkusit něco víc a šla jsem na kurz olejomalby, dále na malbu akrylem a malbu suchým štětcem-to vše pod výbornou lektorkou Markétou Menčíkovou. Jako samouk jsem si zkusila i malbu špachtlí, akvarel a tak různě co mi proletí hlavou.

Nemám vyhraněny styl ani techniku, maluji co mě napadne ,baví, co mě zaujme ..Je tedy pravdou, že technika suchý štětec mě docela chytla a obzvláštˇ malba portrétů černošek.

Naskytla se mi možnost přihlásit se do projektu Magický čtverec , kde jsem měla příležitost namalovat obrazy na plátno o velikosti 136x136 cm a zúčastnit se tak vernisáže .Obrazy pak budou putovat pět let po celém světě s možností koupě......Do každého obrazu ,který maluji či kreslím vkládám kus svého já ,své energie a velmi mě to pohlcuje jsem pak schopna malovat, kreslit od večera do rána...Ale určitě to zažila většina z nás co něco okusil a nadchlo je to.... Nové poznatky a zkušenosti vítám a nebráním se ničemu (skoro). Pevně věřím a doufám,že něco z mého Umu Vás osloví

Kontakt:

web: https://www.magickyctverec.cz/

E-mail: dbartipanova@seznam.cz

Facebook: https://www.facebook.com/daniela.bartipanova.39
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.