Diana Ešnerová

Narodila jsem se 4.2.1960 v Praze. Jsem ve věku, kdy je načase zkoušet i to, co jsem si dříve netroufala, či nedovolila. A proto jsem se přihlásila na OPEN ART FEST 2021.

Když jsem před pěti lety musela zavřít Hudební kavárnu Dadap, lámalo mi to srdce. Pak se ale přihodilo, že jsem začala ze dne na den malovat bez jakýchkoliv dřívějších zkušeností. Nastudovala jsem co potřebuji, přehrála si desítky videí s různými technikami a dala se na dobrodružnou a radostnou cestu na vlnách akrylových barev.

Naplňuje mě to, a když maluji, jsem šťastná.

Někdy se zkrátka na cestě za svým snem ztratíme, abychom našli sen daleko důležitější a větší.

A já jsem za to malování moc vděčná

Život je krásný v tom, že můžeme mít opravdu všechno, za čím jsme ochotní jít. A já se na své cestě řídím mottem: Nejsem zde proto, abych oslnila svět. Jsem zde, abych žila svůj život, který mě dělá šťastnou, a tím pádem i mé okolí.

Kontakt:

Mail: diana.esnerova@centrum.cz

Mob: +420 723 871 491

Fb: https://www.facebook.com/DadapKrasova/

https://www.facebook.com/diana.esnerova
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.