Internetový obchod


Petra Pšeničková

Narodila jsem se v Praze, ale momentálně žiji v domku nedaleko Prahy se svým manželem a malým synem obklopena klidem a krásnými lesy. Studiem i prací mám od malování sice daleko, ale přesto si mě před třemi lety našlo a já mu naprosto propadla. Zamilovala jsem si abstraktní malbu, která mi dává možnost bezmyšlenkovitě přenést aktuální pocity na plátno, ať už štětcem, špachtlí nebo čímkoliv jiným.

Ráda objevuji zajímavé kombinace barev nebo nové techniky, díky kterým získávají obrazy jedinečnou strukturu a dotváří tak příběh každé malby. Maluji akrylovými barvami, ale experimentuji také například s pastely, kterými dotvářím různé stopy na plátně. Inspiraci hledám v přírodě kolem sebe, v hudbě, která mi proudí ateliérem, v oblíbených barvách nebo se jen čistě poddám vlastní intuicí a maluji dokud nemám pocit, že s obrazem nějakým způsobem rezonuji. 


Pořadatel festivalu věnuje každému kupujícímu tričko a vstupenku na Open ART Fest 2020 Praha. Tričko a vstupenku zašle pořadatel kupujícímu po uskutečnění nákupu.