Eva Faldynova

Jmenuji se Eva Faldynová a věnuji se převážně olejomalbě.

Zálibu ve výtvarné tvorbě mám od dětství, kdy jsem měla štěstí na skvělou učitele a malíře, kteří mě provázeli dlouhé roky na Lidové škole umění v Ostravě. Dále jsem tento obor nestudovala, ale láska k malování zůstala.

S malováním jsem opět začala po dlouhé době a konečně jsem se vrátila k tomu, co je mým celoživotním naplněním, co mám opravdu ráda a čemu jsem se rozhodla naplno věnovat a učit se.

Zaměřuji se převážně na krajinomalbu, kde moji inspirací je příroda se svými motivy a atmosférou, není mi cizí surrealismus, zastoupen fantazií znázorněnou jednom uměleckém stylu, který kraluje nad realitou a také miluji snové obrazy, kde zobrazuji své pocity a nálady.

Obrazy jsem měla možnost vystavit v ateliéru Mlejn Ostrava, Slezskoostravském hradě na výstava Očima generací, ve Fakultní nemocnici Ostrava, při příležitosti Noci kostelů a dále na Mezinárodním veletrhu výtvarného umění ArtFest 2017 v Českých Budějovicích, Kulturním domě v Orlové, Beskydském rehabilitačním centru LARA WELLNESS ČELADNÁ aj.

Moji tvorbu můžete vidět na webových stránkách

https://art-eva.webnode.cz/

https://www.artmen.cz/profil

https://www.fler.cz/eva-fa

Doufám, že moje tvorba Vás zaujme a potěší Vaši duši pohledem na obrazy malované s láskou a naplní Vás klidem, pohodou a pocitem naplnění.

S láskou Vaše Eva