Harsama Wannous

Jmenuji se Harsama Wannous, jsem student střední školy v oboru IT. Studium tohodle oboru mě ovšem přesvědčilo v tom, že programování a podobné věci nejsou úplně to, čím bych se chtěl živit. Pořídit si zrcadlovku mě strašně dlouho lákalo. Asi to všechno hodně začalo tím, když sestra fotila a mě to fascinovalo. Tak jsem se jednoho večera rozhodl prodat dron a splnit si ten sen.

Pořídil jsem foťák a focení mě začalo neskutečně naplňovat, tak jsem se rozhodl skočit do toho po hlavě. Zařídil jsem si základní ateliérové vybavení, které mi umožní fotit v ateliéru jak lidi, tak produktové fotografie. Od mého šikovného kamaráda jsem si nechal udělat web, přítelkyně mi udělala parádní logo, vizitky a vše kolem grafické stránky. To vše jsem stihl během prvního půlroku focení. Zatím stále asi nemůžu říct na co přímo bych se ohledně focení chtěl zaměřit, a tak zkouším všechno možné. Ale nejvíce mě asi láká focení koncertů a různých akcí. A v to mi dost pomáhá firma Shameless, se kterou začínám spolupracovat. Rád se učím novým věcem, snažím se na sobě pracovat a vyvíjet svoje schopnosti dál.

Kontakt:

www.harsamaphotography.cz

https://www.instagram.com/harsama_photography/

Tel. 727814671Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.