Isaac Cordova

Narodil jsem se v Mexiku a v současné době pracuji jako učitel. Jsem duchovní člověk a milovník umění, umělec. Miluji malování a kreslení ze života, nádherné scenérie, které mě inspirují, stejně jako veškerý život kolem mě. Rád se připojuji ke svému okolí a zachycuji podstatu každého místa, které maluji, se všemi emocemi a energií, které vnímám. 

Born in Mexico and currently working as a teacher. A spiritual man and an art lover, an artist. I love painting and drawing only from life the beautiful scenery that inspires me as well as the every life around me. I like to connect with my surroundings and capture the essence of every place I paint with all the emotions and energy I perceive.

Narodil jsem se v Mexiku a v současné době pracuji jako učitel. Duchovní člověk a milovník umění, umělec. Miluji malování a kreslení pouze ze života, nádherné scenérie, která mě inspiruje, stejně jako každý život kolem mě. Rád se připojuji ke svému okolí a zachycuji podstatu každého místa, které maluji, se všemi emocemi a energií, které vnímám. 

Kontakt:

https://www.instagram.com/elartista777/

https://www.facebook.com/Elartista7777/Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.