IVANA VICH

Současná česká malířka a lektorka

Jsem maminka tří dětí a malování se věnuji od svého dětství. Pocházím z Trutnova, který leží v podhůří Krkonoš. Nyní žiji a pracuji v Berouně.

Ve své tvorbě se zaměřuji na originální abstraktní, semiabtraktní i realistické obrazy. Textura a mnoho tenkých vrstev barvy jsou v mých dílech charakteristickým znakem. Má tvorba je žánrově rozmanitá, ale forma vždy vystihuje obsah.

"Mé obrazy mají duši - mají příběh, stejně jako každý z nás. Když se propojí, zrodí se emoce a obraz začne žít."

Každý můj obraz z volné tvorby je inspirovaný příběhem. Díla jsou zahalena určitým tajemstvím. A je jen na divákovi, zda dohledá děj hned, nebo na sebe nejprve nechá působit počáteční emoce, které se však mohou rozvinout, až po delší sledování.

"Umění je svoboda. Hranice se rozplynou v momentě, kdy nás něčím obohatí."

Mám velmi ráda zpětnou vazbu a komunikaci s lidmi, proto se vždy velice ráda účastním Open Art Festu. Pokud Vás tedy něco zaujme, nebo Vás bude něco zajímat, přijďte prosím a zeptejte se mě, budu moc ráda.

Pro vystavování si vybírám prostory a spolupráce s takovými galeriemi, které souzní s mými obrazy a to jak vizuálně, tak lidsky, aby byla spokojenost na obou stranách. Upřednostňuji spíše volná vzdušná místa modernějšího, nebo zajímavého typu. Obrazy pro výstavy jsou po domluvě s galerií tématicky laděny, proto se na výstavy připravuji v průběhu celého roku/let. Velikost obrazů bývá zpravidla od velikostí 80 - 100 cm.

Jsem se svou tvorbou otevřena i zahraničním výstavám.

Má díla jsou zastoupena v Česku i v zahraničí. Zdobí řadu domácích i firemních interiérů a tvoří z nich tak jedinečné prostory. Nepřetržitě pracuji na nových projektech. Tvořím a učím malování texturované a akrylové malby. Sama se v malování neustále vzdělávám.

Jsem otevřená širokému spektru tvůrčí spolupráce, které se ale vždy opírá o kreativní profesionalitu s lidskou tváří a duší.

Děkuji za Váš čas, pokud jste dočetli až sem a budu se těšit na osobní setkání.

Kontakt:

www.ivanavich.com

info@ivanavich.com

www.facebook.com/i.vichova

www.instagram.com/ivanavichartHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.