Jan Hachran

Dovolte mi, abych se představil - jmenuji se Jan Hachran jsem samostatný mladý malíř a výtvarník, který díky svému studiu židovsko - křesťanské mystiky, evropské esoterické tradice a historie vkládá do současného umění nový směr - mým cílem je vytvořit něco nového, krásného, tajemného, něco, co má v sobě mytologický příběh, a také něco, co člověka jako jednotlivce a tím i lidstvo jako celek, duchovně povznese. Můžete si vybrat jakékoliv mé dílo - každé je originální svým pohledem na svět, ale zároveň v sobě každé nese poselstvím o tom něčem velikém, tajemném a duchovním, co nás všechny převyšuje. Troufám si říci, že má díla jsou novodobá, ale přeci jen zvláštní.

Jedinečné zpracování nabízí sérii různých obrazů, avšak téměř žádný není osamocen, ale je součástí většího cyklu jiných obrazů, které s ním však souvisí a zároveň jeho význam doplňují a povyšují. Díla jsou vedena v positivním duchu a dávají energii všem svým divákům, neboť platí jednoduchá teorie, že když do nějaké věci vložíte obrovské množství práce, času a energie, tak tato energie následně z díla vyzařuje pro jiné lidi, kteří ji potřebují. Některé mé obrazy již mají své spokojené majitele, např. ve Švýcarsku a Německu.

Působivý a hodnotný formát má moc rozjasnit jakýkoliv interiér. Pokud mu dopřejete nasvícení přímým světlem, rozzáří se navrstvené zlato a obraz vydá krásný efekt.

Kromě sítotisku na zlatou fólii zahrnuje má tvorba i pestré spektrum dalších výtvarných aktivit, včetně designových dámských šátků, práce se sklem, knižních ilustrací nebo výroby kovových pánských doplňků jako jsou například manžetové knoflíčky, spony do kravaty nebo odznaky do klopy. Pracuji i s historickými a tradičními tématy a při zpracování svých výrobků využívám tradiční česká řemesla.

Za sebou mám už několik různých výstav a mé obrazy můžete již najít ve sbírkách v naší zemi i v zahraničí.

Pokud přijdete 9. až 11. června 2017 na veletrh výtvarného umění "Ateliér ART Fest 2017", tak vás tam určitě moc rád uvídím.

S úctou a přáním brzkého shledání

Jan Hachran

https://janhachran.czKristův zlatý rozsévač

30 x 30 cm

Sítotisk na zlatou fóliiDámský šátek s motivem bohyně Astarté

80 x 80 cm

Umělecký tisk na umělé hedvábíManžetové knoflíčky s Pražským Jezulátkem

1,8 x 2,5 cm

Ražba do tombaku + smaltování, lakováno