Jana Cardová

Jsem Jana Cardová, malířka a lektorka. Pomáhám vám, kteří toužíte malovat a milujete cestu neustálého vývoje k lepším a lepším obrazům. Pomáhám odbourat strach těm z vás, kterým kdysi někdo řekl, že malovat neumí, a přesto vaše srdce pro umění hoří. Ukazuji také, jak můžete použít relaxační kresbu v běžném životě tak, aby přihrála do těla energii při vyčerpávajících dnech nebo rychle zklidnila mysl ve stresové situaci. Naučit se ji v klidu můžete i vy, kdo nějaké extra výtvarné cíle nemáte.

A především, malovat a kreslit se mnou můžete on-line, z domova. Mám promyšlené on-line kurzy i eBooky, které vám zprostředkují co nejosobnější výuku, i když jsme od sebe kilometry daleko.

Ve své tvorbě jsem naprosto propadla vrstvené olejomalbě. Miluji její prosvítavost, to, jak musím přemýšlet, jak se barvy změní za pár let, i to, jak nádherně a přirozeně se dokáží spojit a napodobit realitu. Olejomalba je prostě královna! Ráda ve svých obrazech zkoumám samu sebe, svojí psychiku a její hloubky. Vždycky mě pobaví, jak na plátno vyleze často i to, co bych bývala chtěla nechat ukrytého. Malovat pro mě znamená nastavit si zrcadlo.

Prošla jsem světem profesionálním i světem hobby tvorby a mým cílem je postavit mezi nimi most.

Naučit lidi, že "tvořílek" může postupně po tomhle mostě projít a skončit u profesionální tvorby nebo někde po cestě. Vždycky ale s novými zkušenostmi a krásnějšími obrazy. Že nemusí zůstávat na startu a říkat si "na víc nemám". Většinou jsou totiž naše schopnosti větší, než si sami myslíme. Je to takový souboj definic. Kdo je umělec? Co je kvalitní? Kdo je amatér? Kam až může zajít amatér? Kdy už jsem profesionál?

POSTAVTE "TVOŘÍLKA" NA STARTOVNÍ POZICI A POSTUPNĚ HO PROMĚŇTE V TVŮRCE!

Toužíte po tom udělat sochu? Tak zahoďte keramické zápichy do květináče a opravdu nakupte pár kilo hlíny!Chcete namalovat obraz? Já vás to naučím! A zkrotíme spolu klidně i mistrovskou techniku - olejomalbu.

Kontakt:

Web: www.janacardova.cz

E-mail: jana.cardova@gmail.com

Tel: +420 739 640 019