Jaroslav Nohel

" Dnešní doba nabízí mnoho možností, jak vytvořit úžasná díla. Pokud nám tato láska imponuje, věci přicházejí tak nějak sami. Sami si nás hledají a nakonec najdou.

Svět, a zvláště ten dnešní, moderní, je úžasné místo pro naší vlastní kreativitu. Čerpat se dá ale i z minulosti, která nám zanechala nemalé dědictví.

Teď je na nás, kdy tyto možnosti objevíme a použijeme. "Již několik let sním, o tom že svá díla ukáži světu. Sbíral jsem odvahu a mezi tím uběhl nějaký ten čas, kdy jsem se i všechny poznání po cestě, snažil zúročit.

Možná jsem fotograf a možná malíř, baví mne pracovat s obrazem, barvou a technikou samotnou.

Všechny tyto možnosti, co dnes fotografie a malba nabízí, jsou nevyčerpatelné v jejich kreativitě a kráse. Každý den vzniká mnoho zajímavých děl a prací.

Osobně nabízím se o ně podělit, pokud Vám tak připadají a tak mojí práci ocenit a podpořit k dalším výtvorům.
Jsem naivní možná umělec, kterého baví experimentovat, jak s barvou, podkladem, tak i stylem tvorby. Tak tvořím ve světě mezi barvami, kde se snažím zhmotnit své představy ?Maluji na plátno, zdobné papíry a jiné materiály. Používám olejové a akrylátové barvy, techniku airbrush a i speciální spreje pro jak říkám Domácí Graffiti ..Také se věnuji reklamní a dekorativní malbě, fotografii a grafice. Mám rád surrealismus, abstrakci, op art a dobře odvedenou práci ..

Rád bych si splnil svůj sen, kdy bych mohl tvořit nová díla, obrazy, grafiky, fotografie a myšlenky. Chtěl bych zde zaujmout svojí tvorbou a i originálním pojetím některých technik.

Chtěl bych nabízet obrazy, fotografie , ale i textilní výrobky jako jsou trika, batohy a polštáře s originálním designem a motivy.

Momentálně se věnuji novému fenomenu NFT, kde je více svobody na straně samotného umělce. 

Dostal jsem se do jedné prestižní NFT aukční galerie, kde nabízím svá NFT díla.

https://foundation.app/@jaryndizajnJaroslav Nohel

Všechny seskupené linky na sociální sítě a web zde: https://linktr.ee/jaryndizajn

Osobní stránky: https://www.jaroslavnohel.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.