Jaroslav Nohel


" Dnešní doba nabízí mnoho možností, jak vytvořit úžasná díla. Pokud nám tato láska imponuje, věci přicházejí tak nějak sami. Sami si nás hledají a nakonec najdou. Svět, a zvláště ten dnešní, moderní, je úžasné místo pro naší vlastní kreativitu. Čerpat se dá ale i z minulosti, která nám zanechala nemalé dědictví. Teď je na nás, kdy tyto možnosti objevíme a použijeme. "

…..

Již několik let sním, o tom že svá díla ukáži světu. Sbíral jsem odvahu a mezi tím uběhl nějaký ten čas, kdy jsem se i všechny poznání po cestě, snažil zúročit.

Možná jsem fotograf, malíř, grafik,

kterého baví pracovat s obrazem, barvou a technikou samotnou. Všechny tyto možnosti, co dnes fotografie, malba a digitální zpracování nabízí, jsou nevyčerpatelné v jejich kreativitě a kráse. Každý den vzniká mnoho zajímavých fotografií, obrazů a prací po celém světě.

Osobně nabízím se o něco málo mých myšlenek a prací, se takto podělit. Chcete li vidět více a nebo mne třeba jen podpořit, navštivte prosím můj web www.jaroslavnohel.com .

Jsem naivní možná umělec, kterého baví experimentovat, jak s barvou, podkladem, tak i stylem tvorby. Tak tvořím ve světě mezi barvami, kde se snažím zhmotnit své představy. Maluji na plátno, zdobné papíry a jiné materiály. Používám olejové a akrylátové barvy, techniku airbrush a i speciální spreje pro jak říkám Domácí Graffiti .. Také se věnuji reklamní a dekorativní malbě, fotografii a grafice. Mám rád surrealismus, abstrakci, op art a dobře odvedenou práci ..

K tomu všemu jsem v posledních letech, soustředil svojí činnost i na tvorbu pomocí umělé inteligence. Tzv. AI Art , kde kombinuji své fotografie s umělou inteligencí a storjivým učením a klasickou malbou, či spray artem.

Některé práce mám k vidění na webu a jsou možné i k zakoupení, v podobě tisků či samotných originálů, po domluvě. Časem budou tyto práce i k zakopení pomocí e-shopu.

Rád bych si splnil svůj sen, kdy bych mohl tvořit nová díla, obrazy, grafiky, fotografie a myšlenky. Chtěl bych zde zaujmout svojí tvorbou a i originálním pojetím některých technik. Chtěl bych nabízet obrazy, fotografie , ale i textilní výrobky jako jsou trika, batohy a polštáře s originálním designem a motivy.

Jarda

Kontakt:

web: https://www.jaroslavnohel.com

Fb: J&ryn dizajn

Ig: jaryndizajn

YouTube: Jaryn Dizajn