Jitka Slámová - JUDY Lart 

Dobrý den, 

dovolte mi se krátce představit. Jmenuji se Jitka Slámová, je mi třicet čtyři let, bydlím se svou jedenáctiletou dcerou Natálkou v malebné vesničce Karlovice, kousek od Pradědu. Tady spolu vlastními silami budujeme soukromý azylový dům pro nechtěná zvířátka.

Aktuálně se staráme o 9 pejsků, 21 kočiček, 2 beránky- Adama a Edu, 2 morčecí holčičky Kuličku a Sušenku, okolo 30 slepiček vykoupených z klecového velkochovu a suchozemskou želvu Elišku, která se u nás léčila ze závislosti na marihuaně.

O našich zvířátkách se dozvíte více na mém fcb profilu Jitka Slámová a také na našem youtube kanálu BOŽÍ SOCKA TV. Zde, v rámci propagace naší činnosti, zveřejňujeme videa s každodenními úspěchy i bolístkami, se kterými tu žijeme.

Tento projekt je financován pouze a výhradně z vlastních prostředků.

Připravujeme:

- pískové malování pro děti, se kterým pořádáme workshopy ve školách, školkách, dětských kavárnách ....atd.

- sponzorské online aukce

- vydání knihy "Uliťáčkovi malované patálie"

- veřejnou uměleckou dílničku, kde můžete zhotovit něco překrásného do naší online aukce

a mnoho dalších zajímavých projektů.

Proč stojí za to navštívit náš stánek?

Pro nás Vaše návštěva, podpora, odběr, sdílení, lajk, sponzorský dar či nákup znamená sílu a odvahu existovat i zítra. Věříme, že je naše činnost důležitá a pomáhat je třeba. Jsme vděčni, že pomáháte s námi.

Přijďte se podívat na mé snobrázky a výtvory, které většinou vznikají ze starých a nepotřebných věcí. Jsou to takové "recyhračky" .

Staré věci s novou šancí na lásku. Přesně jako naši chlupáčci. 

Do této výstavy přispěly svými uměleckými příspěvky i "3boží holky"

Natali Slámová, Nikola Mouchová, Barborka Mouchová- PAS dětská malířka

Horká novinka: 

Náš azylový dům se na 5 let stěhuje k Praze. V Milovicích nad Ladem jsme získali přístřeší pro nás i naše zvířátka a díky tomu, tak budeme moci začít s opravou azyláčku v Karlovicích. Při této příležitosti jsme založili facebookovou stránku " azyláček se stěhuje...aneb všechno musí pryč" a chystáme nové stěhovací videičko pro youtube kanál BOŽÍ SOCKA TV. Nezapomeňte kliknout na odběr našeho kanálu, protože hned jak se zabydlíme, otevřeme náš azyláček pro všechny malé i velké milovníky zvířátek a happyendů. 

Těšíme se na Vás. Pac a pusu. Jitka