Karla Kůlová

Narodila jsem se v roce 1975 v Brandýse nad Labem a nyní žiji s rodinou v malém městě v Kostelci nad Labem, nedaleko Prahy. Jsem amatérská výtvarnice a své tvorbě jsem se začala naplno věnovat v roce 2011. Byla to doba, kdy naše čtyři děti byly již trochu samostastatné a já se mohla více soustředit na výtvarno. Nejčastěji maluji olejem na plátno. Mezi mé další techniky patří kresba uhlem a akvarel. Jako náměty nejčastěji zobrazuji městská zákoutí, krajinu a figurální témata. Stále více se věnuji portrétům, neboť lidská tvář je nádherný námět na kresbu i malbu. Jsem optimista a tak i mé obrazy jsou optimistické, plné světla , života a barev. Řadím se mezi realistické malíře.

V letech 2014-2015 jsem absolvovala cykly arteterapeutických seminářů, které využívám ve své nynější práci se seniory.

Od roku 2015 až do roku 2017 jsem navštěvovala kurzy malby a kresby malíře Jana Severy.

Své obrazy jsem měla umístěné v letech 2013-2015 v galerii Nakřivo na hradě Křivoklát, nyní jsou k vidění v galerii: "U koček" v Neratovicích a v krásném obchůdku : "La Nature" v tom samém městě. Obrazy pravidelně vystavuji v Mělníku, v Brandýse nad Labem a v Praze. Účastnila jsem se také krásných výstav : Polabský Montmartre a Posvícení v Nymburce- což jsou výtavy pod širým nebem.

Mou tvorbu můžete spatřit na stránkách : www.karlakulova.cz

Obrazy mám umístěné i na internetovém obchodě : Fler.cz, uživatel : kkůlovka. Najdete mě i na facebooku : facebook.com/karla.kulova.7¨

Dále mě můžete kontaktovat na mailu: ovuss@seznam.cz

Nebo na telefoním čísle : 737750959.

Děkuji za Váš čas, který strávíte u mých obrazů.