Spouštíme hlasování o nejlepšího umělce Open ART Festu 2023 - BITVA BAREV!

30.09.2023

Praha, 1. října 2023

Vážení přátelé umění, novináři a partneři,

s potěšením Vás informujeme o zahájení online hlasování o nejlepšího umělce Open ART Festu 2023 - BITVA BAREV! Tato jedinečná umělecká soutěž je otevřená pro nadšence do výtvarného umění, kreativce a ty, kteří se chtějí podělit o své vlastní vizuální interpretace skrze barvy.

Soutěž je organizována naší společností, která se dlouhodobě zabývá podporou uměleckých talentů a rozvojem kreativity. Naše mise je podpořit umělce v jejich snažení a přinést různorodá umělecká díla do povědomí veřejnosti.

BITVA BAREV je dalším krokem v našem snažení přiblížit umění široké veřejnosti.

Od dnešního dne můžete hlasovat pro své oblíbené dílo v rámci soutěže Open ART Festu 2023 - BITVA BAREV! Hlasování je otevřeno všem, kteří se chtějí zapojit a mít tak podíl na rozhodování o výsledcích této unikátní soutěže. Váš hlas, vaše volba, vaše umění.

Všichni účastníci soutěže mají možnost zviditelnit svou jedinečnou tvorbu. Věříme, že tato soutěž přispěje k rozvoji umělecké komunity, podpoří kreativitu a talent jednotlivců a přinese nové možnosti pro vyjádření se skrze umění.

Těšíme se na vaši účast a vaše hlasy. Sdílejte umění, podpořte své oblíbené umělce a staňte se součástí naší soutěže Open ART Festu 2023 - BITVA BAREV!

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na společné objevování nových uměleckých talentů.

S úctou,

Tým festivalu Open ART Fest 2023

Jiří Doležal

HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

https://www.click4survey.cz/s4/57104/bdc9a629