HLASOVÁNÍ O NEJLEPŠÍHO UMĚLCE OPEN ART FESTU V BRNĚ SPUŠTĚNO!

25.02.2020

Vážení příznivci výtvarného umění!

Máme pro Vás slíbené novinky týkající se brněnského Open ART Festu. Ač do jihomoravské metropole náš festival zamíří poprvé, je vidět, že poptávka z minulých let se naplňuje a o účast na tomto otevřeném fóru umění je mezi výtvarníky velký zájem. Momentálně je závazně přihlášeno bezmála 150 umělců - a právě jejich díla jsou tím hlavním, co nabídneme veřejnosti už za tři měsíce na ploše Haly A2 brněnského výstaviště. Právě otevřenost festivalu a také fakt, že umělci jsou v průběhu obou dní osobně přítomni ve svých minigaleriích, je hlavní výhodou přehlídky Open ART Fest. 

Navíc kdokoliv na festival zavítá, může si třeba plátno, které ho zaujme, zakoupit a rovnou odnést domů!

A protože jde hlavně o umělce a také do jisté míry srovnání jejich tvorby, spouštíme hlasování o nejlepšího umělce Open ART Festu 2020. Každý může připojit svůj názor - stačí pouze zavítat na web, kde jsou všechny informace o přihlášených vystavujících umělcích a vybrat ty, jejichž tvorba Vás nejvíc oslovuje. Hlasovat lze i pro více jmen - ovšem důležité je, že hlasovat může každý jen jednou. A vybírat lze i ze jmen těch vystavujících umělců, kteří se průběžně přihlašují a jejichž profily na výše uvedeném webu také každý den doplňujeme.

Odkaz pro hlasování najdete v tomto odkazu.

Zkrátka hra začíná a my se moc těšíme, jak bude vox populi působit a doufáme, že třeba společně objevíme někoho ze začínajících umělců, kdo snese srovnání s profesionály... Hraje se o ceny - a to hned pro nejlepších 10 umělců. Ten, který získá největší počet hlasů veřejnosti, pak získá ocenění "Nejlepší umělec Open ART Festu 2020 - Brno".

Odkaz na hlasování (https://www.survio.com/survey/d/P8D6Q3K6F1L1A2T0K) můžete sdílet na svých webech, sociálních sítích apod. - čím více lidí bude hlasovat, tím přesvědčivější pak bude úspěch těch vybraných.

Těším se na viděnou v Brně a přeji krásné předjaří.

Jiří Doležal