Informace pro vystavovatele - Open ART Fest 2023

17.10.2023

Dobrý den,

tato aktuální zpráva Vám přináší veškeré nezbytné informace potřebné pro úspěšnou účast na našem festivalu Open ART Fest 2023.

Instalace začíná již v pátek 27. října od 18:00 do 22:00 a pokračuje v sobotu od 7:00. Doporučujeme všem vystavujícím přijet již v pátek, abyste měli dostatek času na instalaci. Vjezd do areálu je možný ulicí za elektrárnou, jak je naznačeno na mapě v příloze (žlutá trasa). Po příjezdu si vyzvednete placený lístek a pokračujete dle směrovek k pavilonu B (červený objekt se žlutou tečkou). U vchodu do pavilonu B se zaregistrujete. Červená trasa vyznačená na mapce je pro pěší.

Naše asistenty najdete u vlajky Open ART Fest u vchodu do pavilonu B. Budou mít černá trika s označením "pořadatel" a kdykoliv během festivalu se na ně můžete obrátit s dotazem nebo Vašimi požadavky.

U registrace obdržíte pásky na ruku pro volný vstup jako vystavovatelé a kartu na výjezd zdarma. Druhou pásku dostane na místě na ruku Vámi určený kolega, partner či asistent.

Dále od nás obdržíte háčky pro zavěšení svých děl a slevový kupón na Open ART Katalog 2023/2024. Vlastní cenovky nebo popisky můžete nalepit přímo na stěny, pokud je následně možné je snadno odlepit.

Budeme mít připravený také silon, který si podle vlastní potřeby můžete sami odměřit a zavěsit na něj svá díla. Pokud máte svůj vlastní silon na zavěšení, nezapomeňte si ho vzít s sebou. Prosím, vezměte si svoje nůžky, ty budete potřebovat.

Co se týče prodeje vystavených děl, necháme na Vás, jakým způsobem se se svými zákazníky domluvíte. Doporučujeme platby skrze telefon pomocí QR kódů nebo vlastní platební terminál. Samozřejmě je možné přijímat hotovost. Bankomat je v horní části výstaviště. Během festivalu Vám naše asistentky pomohou zabalit prodaná díla, pokud budete mít zájem. To je služba ZDARMA. Při prodeji pouze přidáte k obrazu růžový poukaz (obdržíte při registraci) s Vaším podpisem, který následně kupující předá asistentkám při odchodu z pavilonu.

Co se týče občerstvení na místě, v okolí budou otevřené restaurace a bistra, ale doporučujeme si vzít i vlastní svačinu. V těchto halách restaurace nejsou.

Parkování o víkendu je možné na výstavištěm určených místech, většinou placené. Wifi síť v areálu je k dispozici, ale její kvalita může být omezená, je lepší mít vlastní data v mobilu, pokud nezbytně potřebujete.

Změna je letos v doprovodném programu: Rozhodli jsme se nahradit pódium vyhlášením výsledků a vyhodnocením soutěží v neděli 19. listopadu 2023 ve velkém sále v Městské knihovně v Praze. Všichni vystavující umělci obdrží VIP vstup zdarma na toto slavnostní vyhlášení.

Na závěr bychom Vám – všem účastníkům, kteří s námi tvoříte duši tohoto unikátního festivalu – chtěli poděkovat za podporu. Těšíme se na setkání s Vámi na Open ART Festu 2023!

V případě dalších otázek se na nás prosím obraťte nejlépe prostřednictvím našeho facebookového profilu Open ART Fest, kde v neděli 22. října od 21:00 vysíláme náš Fest MIX Live. V živém vysílání zodpovíme všechny dotazy spojené s festivalem a jeho přípravami.

S přáním úspěšného festivalu,

Tým Open ART Festu 2023

Jiří Doležal

www.openartfest.cz