Jedeme dál - Restart Open ART Festu

06.08.2021

Srdečně zveme umělce a vystavovatele na festival Open ART Fest 2021 v Praze.

Festival se bude konat na Výstavišti Holešovice v termínu 30. - 31. 10. 2021 v pravém křídle Průmyslového paláce. V rámci našeho festivalu Open ART Fest připravujeme uvnitř haly bohatý doprovodný program, na pódiu vystoupí řada předních českých umělců.

Co je Open ART Fest?

Jedná se o prodejní festival výtvarného umění. Tvůrci jsou po celou dobu přítomni a svá díla mohou bez omezení prodávat. To je hlavní účel akce. Představit se širokému publiku, prodat svá díla či sjednat výstavy v galeriích. Festival navštěvují galeristé, proto doporučujeme mít připravené vizitky, propagační materiály apod. Pokud prodáte obraz, nabízíme zdarma profesionální balení, abyste měli o starost méně. Z prodeje se neplatí žádná procenta. Naším úkolem je vše uspořádat, přilákat kupující a postarat se o Váš komfort při prodeji a případně sjednávání výstav. Naším hlavním záměrem je připravit prostor a podpořit Vás, abyste představili a prodali svá díla.

Co je třeba k závaznému přihlášení?

Prosím, nejprve vyplňte přihlášku, podepište ji a pošlete ji (naskenovanou nebo stačí vyfocenou) e-mailem nebo poštou. V přihlášce naleznete velikosti i ceny všech výstavních expozic. Každá expozice obsahuje stůl, židle, světla, vystavovatelské průkazy. Přesné počty podle velikostí naleznete právě v přihlášce. Platba bude až 5 týdnů před výstavou, jako vždy. Rozhodně nechceme nic předem.

Přihlásit se můžete zde: https://www.openartfest.cz/prihlaska-pro-vystavovatele/

Dále Vám na webu www.openartfest.cz vytvoříme profil v sekci "vystavovatelé", kde budou přehledné informace o všech přihlášených. Proto Vás prosíme o zaslání textu o Vás a Vaší tvorbě v délce na ½ strany (formát word) a nejvýše tři fotky ve formátu JPG. Nezapomeňte přidat kontakty (web, FB atd...) pro zájemce z řad kupujících, galerie atd.

Pokud cokoliv není v přihlášce srozumitelné nebo máte jakýkoliv jiný dotaz, volejte, pište. Vše vysvětlíme, vyřešíme.

Děkujeme za Váš zájem a moc se těšíme na spolupráci a hlavně konečně na setkání.

Jiří Doležal

www.openartfest.cz