Katalogu vystavovatelů Open ART Fest 2021 - ve formátu PDF

02.11.2021

V extrémně krátké době jsme se pustili do nesnadného úkolu - tvorby katalogu vystavovatelů Open ART Fest 2021. Náklady na tisk byly neúměrně vysoké, u takového projektu je fakt chyba myslet si, že se na tom dá vydělat. Zdaleka si prodejem nevydělá ani na stovky hodin práce, kterou na něm odvedla zejména vynikající grafička Anna Marie Neduhová - Neduhová ART. 

Pokud se vám katalog líbí, můžete ji oslovit na spolupráci v oblasti grafiky a designu. Je to skvělá výtvarnice, velká profesionálka v oblasti grafiky a má srdce na správném místě. 

Katalog je vyprodaný, zájem byl velký a odezva skvělá a to nás opravdu těší. Katalog jsme zaslali také do řady institucí. Dotisk bohužel není možný vzhledem k nákladům, i když víme, že minimálně o pár desítek dalších kusů by byl zájem. Proto ho dáváme k dispozici volně ke stažení ve formátu PDF. 

Věříme, že pro vystavovatele je to užitečný prostředek prezentace, a to i do budoucna. Není to jen shrnutí, srovnání a inspirace, ale zároveň databáze kontaktů na výtvarníky, který se může hodit třeba drobným investorům do umění nebo lidem, kteří si chtějí vybavit interiér. Díky všem, kteří zaslali svá díla a stali se tak součástí katalogu, na který jsme patřičně pyšní.