Novinky Open ART Festu 2020 v Praze

17.07.2020

Vážení přátelé umění,

máme pro Vás novinky ohledně Open ART Festu 2020 v Praze, který se uskuteční v termínu od 31. 10. - 1. 11. na výstavišti v Holešovicích. Velkorysá plocha bude přizpůsobena umělcům a jejich potřebám - pro prezentaci pláten, grafik, fotografií, kreseb a dalších výtvarných děl. Připravujeme také zajímavé workshopy pro děti a samozřejmě nebude chybět občerstvení.

Na ploše přesahující 3600 m2 získají umělci všech žánrů prezentovat svá díla veřejnosti a také porovnávat s ostatními. V rámci doprovodného programu se vybraní umělci představí na pódiu, hudební doprovod obstará violoncellistka Anežka Krouská, kterou znáte z minulého ročníku. Sobotní program festivalu bude pokračovat koncertem písničkáře s tahací harmonikou Petra Lüftnera.

Slavnostní vyhlášení nejlepších umělců uvede stand-up komička Ester Kočičková. Tím předávání cen bude o něco veselejší, tomu věřte. Tentokrát oceníme deset nejlepších umělců. Hlasování probíhá elektronicky, už dnes může kdokoliv hlasovat na webu ...

Po vyhlášení výsledků rozezní výstaviště velký koncert písničkáře, advokáta a popularizátora práva Ivo Jahelky. Budeme mít otevřeno do 22 hod., tak věříme, že přijde mnoho návštěvníků a mezi nimi také mnoho kupujících.

Předprodej byl právě zahájen! Tak můžete pozvat své blízké nebo i z daleka.

https://www.ticketstream.cz/akce/open-art-fest-nejvetsi-setkani-umelcu-v-cr-136024

Ale hlavně: ještě je čas se přihlásit, umělci si mohou zarezervovat svou minigalerii na festivalu ještě v průběhu léta. Pokud už jste již přihlášeni hurááá...těším se na setkání.

To je konec tohoto hlášení. Až budou další novinky, zase se ozveme.

Přeji krásný den a těším se na setkání s Vámi!

Jiří Doležal
www.openartfest.cz


Přihlášku plus podrobné informace o veletrhu včetně všech informací, vám rádi zašleme.