Open ART Fest - Novinky - Výstavní katalog

10.09.2021

Dobrý den,

Přinášíme další nové informace ohledně našeho festivalu Open ART Fest 2021.

V rámci festivalu bude vydáván barevný výstavní katalog. Kdo se stihne přihlásit do 30. 9. 2021, má zaručeno, že bude jeho profil i v tomto tištěném katalogu. Pro každého vystavovatele je připravena jedna strana pro prezentaci.

Jeden katalog dostane každý přihlášený vystavovatel. Dále bude katalog rozeslán do galerií a bude se taktéž prodávat na festivalu. Po ukončení festivalu bude na našich stránkách www.openartfest.cz volně ke stažení zdarma ve formátu PDF.

Katalog i profily na našem webu budou ponechány až do dalšího festivalu. Nic mazat nebudeme. A návštěvnost stránek není rozhodně zanedbatelná, jen za srpen navštívilo naše stránky 13 982 unikátních uživatelů.

Dále bylo spuštěno internetové hlasování soutěže "Hledá se YETTI 2021", protože víme, že mezi námi je, tak ho najděme.

Hlasuje se pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

V anketě budou všichni přihlášení vystavovatelé, kteří zároveň budou mít na našem webu vytvořený vlastní profil. Jde nám o to, aby se návštěvníci mohli relevantně rozhodnout na základě svých vjemů, kdo je letos nejlepší.

Odkaz na hlasování: https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu. Do dnešního dne v soutěži hlasovalo 2 590 lidí, soutěž byla spuštěna 22. 8. 2021.

Takže neotálejte s vyplněním přihlášek a moc se těšíme na setkání.

Přejeme krásný den

Jiří Doležal

www.openartfest.cz