Pár novinek z Open ART Festu

12.11.2019

Vážení přátelé umění,

máme pro Vás všechny, kdo jste projevili zájem zúčastnit se festivalu Open ART Fest v příštím roce, pár novinek, o které se s Vámi chceme podělit. Aktuálně pracujeme na organizaci a doprovodném programu festivalu v Brně, který se uskuteční už za půl roku, 23. - 24. května 2020.

V rámci doprovodného programu budou připraveny workshopy, vybraní umělci se představí na pódiu a hudební doprovod obstará violoncellistka Anežka Krouská, kterou znáte z minulého ročníku. Sobotní program festivalu bude pokračovat koncertem písničkáře s tahací harmonikou Petra Lüftnera.

Slavnostní vyhlášení nejlepších umělců uvede či spíše provede stand-up komička Adéla Elbel. Tím předávání cen bude o něco veselejší, tomu věřte. Tentokrát oceníme deset nejlepších z Vás. A kdo to bude? O tom se letos bude hlasovat elektronicky. Přeci jen musíme jít s dobou, když už to je tak IN.

Po vyhlášení výsledků rozezní brněnské výstaviště velký koncert Františka Nedvěda - Půlstoletí s kytarou. Taková velká vzpomínková perlička na závěr večera. Budeme mít otevřeno do 22 hod., tak věříme, že přijde hromada návštěvníků a také kupujících.

Koncert Pink Floyd Acoustic Duo, který je naplánován na nedělní pozdní odpoledne, podobně jako minule, zakončí naše dvoudenní setkání. Připravujeme toho víc a budeme Vás o tom průběžně informovat.

Takže kdo zatím není registrovaným účastníkem, může vyplnit přihlášku - níže odkaz. Platit se bude až měsíc před samotným festivalem. A kdo již přihlášku poslal, moc děkujeme a těšíme se na milé setkání.

To je konec tohoto hlášení. Až budou další novinky, zase se ozveme.

Přeji krásný den a těším se na setkání s Vámi!

Jiří Doležal
www.openartfest.cz

P. S.: Pokud budete mít jakýkoli dotaz, stačí napsat či rovnou můžete zavolat na číslo 774 386 323.

"Nejušlechtilejší umění je takové, které udělá radost ostatním." Phineas Taylor Barnum