Platby za Vaše práce

30.09.2021

Dobrý den,

Přinášíme další čerstvé informace ohledně festivalu Open ART Fest 2021.
Pouze připomínáme, kdo se přihlásí do 30. 9. 2021, má zaručeno, že bude jeho profil i v tištěném výstavním katalogu. Pro každého vystavovatele je připravena dvoustrana pro prezentaci. Rozevřete katalog a budete mít pravou i levou stranu.

A co ještě?

Dostáváme plno otázek ohledně prodeje a platby za Vaše práce. To vše je plně ve Vaší režii. Samozřejmě nám záleží, abyste měli co nejlepší podmínky pro prodej svých děl. V minulých ročnících většinou kupující platili umělcům v hotovosti, ale doba se mění. Můžeme tedy vřele doporučit terminál na online platby (např. SumUp Solo, který přijímá všechny karetní platby).

https://sumup.cz/terminaly/?prc=AIR499CZKROE-s-AIRB799CZKROE-s-SOLO1999CZKROE-s-3GB2999CZKROE

Odzkoušeli jsme ho minule v pokladně a je to skvělý doplněk, který se na trzích v Praze hojně používá. Samozřejmě ale záleží na Vás, jestli vyberete jiný terminál anebo upřednostníte platby v hotovosti. Bankomat je k dispozici cca 5 minut chůze od vchodu na Open ART Fest.

Jinak vše zůstává při starém; vy prodáte a my zabalíme vše zákazníkovi na cestu, abyste se mohli plně věnovat dalším zákazníkům.

Faktury za prostory pro již přihlášené se budou odesílat začátkem října se splatností 12. 10. 2021.

Moc se těšíme na setkání a prožití krásného víkendu. Jak jsme již psali, velmi nám záleží na tom, abyste na festivalu objevili prostor, jak se prosadit...

Takže kdo ještě nejste přihlášeni, neotálejte s vyplněním přihlášek. Moc se těšíme na setkání.

S přáním krásného dne

Jiří Doležal

P. S. Pro ty, kteří ještě nejsou přihlášeni, je možnost ZDE.

Těm, kteří ji už poslali, moc děkujeme a fakt už se těšíme na setkání!