Rozestavění minigalerií

27.10.2021

Konečně máme hotové rozestavění minigalerií, a tedy plán celé plochy, kde letos proběhne Open ART Fest (a je to neuvěřitelných 5,5 tisíc čtverečních metrů). Tentokrát to byla opravdu náročná práce, vystavovatelů je mnoho a snažili jsme se zorganizovat prostor co nejvíc přehledně, logicky a uživatelsky příjemně, navíc jsme chtěli vyhovět všem z Vašich požadavků... Jsme rádi, že se to podařilo a vnímejte to prosím jako definitivní rozestavění.

V prostřední hale nahoře se nachází bufet s možností obědů a občerstvení. V pravém křídle je zase pódium, kde se bude odehrávat doprovodný program, takže předpokládáme, že se návštěvníci rozmístí rovnoměrně podle momentálních potřeb a nálady.

Vstup bude pouze jeden, a to prostřední halou. Východ bude také pouze jeden, a to v pravém křídle. Takže systém nákupního domu, kdy návštěvníci mají možnost a motivaci projít celý prostor postupně. Jinak to ani nejde 😊

V příloze zasíláme plánek dopravy před výstavištěm z vyznačenými trasami. Opakuji, že ideální je přijet v pátek mezi 16:00 a 22:00 (případně v sobotu ráno od 6:00) a navézt svá díla s předstihem. Při příjezdu ulicí Za Elektrárnou si u první závory u vjezdu do areálu výstaviště vezmete lístek na placené parkoviště, pojedete dál okolo Divadla GoJa (tvar pyramidy), tam jsou druhé závory, kde od ostrahy na parkovišti P3 obdržíte nový lístek, kterým si budete po dobu montáže a demontáže otevírat tu první závoru (vždy musíte dodržet vjezd a výjezd, abyste si kartičku nezablokovali). Dále tam obdržíte bílou parkovací kartu, kterou si vyplníte a umístíte za okénko svého auta a pokračujete v jízdě k Průmyslovému paláci. Ten má tři vchody. V prostředním bude označená registrace, kam se přijedete zaregistrovat. Dostanete vše potřebné (vystavovatelské průkazy a háčky a silon k rozvěšení děl) a pak podle toho, kde vystavujete (jestli v prostřední hale nebo pravém křídle), zaparkujete co nejblíže a můžete vykládat. Oba vchody budou po dobu instalace děl pro Vaše potřeby průchozí a ochranka bude kontrolovat pásky na rukou vystavovatelů. Pásky pro vystavovatele a jejich pomocníky budou nezbytnou podmínkou pro vstup do paláce.

V sobotu musí všechna auta nejpozději v 9:30 hod. odparkovat na parkoviště P2, které je přístupné z ulice Za elektrárnou, tam přednostně zaparkují. Poplatek se platí u výjezdu z parkoviště (300,- Kč / 1 auto/ 1 den/24 hod.). Obsluha na tomto parkovišti bude 30.10.2021 od 6:00 hod. do 23:00 hod. a 31.10.2021 od 8:00 hod. do 22:00 hod.

Program končí v neděli v 19:00 a tehdy bude možné začít odvážet svá díla. Poslední zhasne 😊 Budeme tam samozřejmě s Vámi, jak bude třeba.

Jiří Doležal