Spouštíme hlasování o nejlepšího umělce Open ART Fest Praha!

25.03.2020

Vážení přátelé umění,

po špatných zprávách posledních dní, kdy jsme museli zrušit brněnskou část festivalu a zároveň situace v naší zemi po zdravotní stránce pořád vůbec nevypadá příznivě, chceme aspoň na tomto místě přinášet dobré zprávy. Bude to trochu náplast za Brno; o něco dříve spouštíme hlasování o nejlepšího umělce Open ART Festu v Praze.

Zároveň běží soutěž o nejlepšího umělce brněnského festivalu, hlasovaly už tisíce lidí a jsme moc zvědaví, jak to dopadne. Jen nás mrzí, že těm nejlepším budeme muset ceny poslat poštou...

I když do pražské části festivalu zbývá ještě víc než půl roku, máme už mnoho zájemců, kteří jsou závazně přihlášeni. A samozřejmě je stále čas na to, aby se přihlašovali další... Za výstavní prostory se bude platit až na začátku října, ale hned po obdržení přihlášky každému vystavovateli vytvoříme profil, na základě kterého bude zařazen do hlasování. A postupně budeme přidávat další - a přidávat ukázky jejich portfolií, aby bylo podle čeho vybírat... Široká veřejnost tedy bude až do října přes internet rozdělovat svoje sympatie umělcům a na konci bude ocenění pro nejlepšího umělce Open ART Festu 2020, kterého vyhlásíme v sobotu 31. 10. 2020 v Praze!

Každý může připojit svůj názor - stačí navštívit web, kde jsou všechny informace o přihlášených vystavujících umělcích a vybrat ty, jejichž tvorba Vás nejvíc oslovuje. Hlasovat lze i pro více jmen - ovšem každý může hlasovat jen jednou. Odkaz pro hlasování najdete v tomto odkazu.

Hraje se o ceny - a to hned pro nejlepších 10 umělců. Ten, který získá největší počet hlasů veřejnosti, pak získá ocenění "Nejlepší umělec Open ART Festu 2020 - Praha".

Odkaz na hlasování: 

https://www.survio.com/survey/d/X3Y4Y6E6O0M5F5R7N

můžete sdílet na svých webech, sociálních sítích apod. - čím více lidí bude hlasovat, tím přesvědčivější pak bude úspěch těch vybraných.

Ještě pár důležitých informací:

  • Open ART Fest Praha se uskuteční v termínu 31. 10. - 1. 11. 2020 na Výstavišti Holešovice - v pravém křídle Průmyslového paláce.

  • Slavnostní vyhlášení nejlepších umělců bude v sobotu 31. 10. uvádět Ester Kočičková, která následně vystoupí od 19:00 s Moody Cat Band - koncert nese podtitul "Nekorektní písňová show o bohu, lásce a smrti".

  • Ti, kteří byli přihlášeni do Brna, se mohou hlásit do Prahy - a nemusí posílat přihlášku poštou, stačí nás informovat e-mailem na adrese info@openartfest.cz