Leny Zweck

Narodila jsem se v Šumavském městečku Volary, kde jsem žila zhruba do svých 21let.
Potom jsem se různě stěhovala po Českých městech, až jsem nakonec zakotvila napůl v Česko Budějovickém kraji u Vodňana a v Bavorsku v Pasovské kotlině nedaleko Českých hranic, kde převážně žiju už 12let.Zvhledem k tomu, že i mimo malovaní mám ráda cestovaní ,jsem měla možnost kvůli práci navštívit několik Evropských států a 1rok jsem žila v USA.
K malovaní jsem se dostala už v dětství, kdy jsme to mohli vidět u našeho otce, který rád maloval akty a přírodu - olejem na sololit. Už ve školce jsme mohli se sestrou spolecně malovat místo poledního spaní, což nás velice bavilo. A už jako malé jsme získali několik diplomu.
Ale pak přišla puberta a s ní i jiný zájmy. Vystudovala jsem jako mechanik elektronických zařízení a krátce před 19-týma narozeninama se mi narodila dcera.A tak různě mě život semlel až do roku 2016, kdy za mnou přišla sestra, abych s ní jela na kurz olejomalby do Českých Budějovic k akademický malířce Mgr. MgA Petrě Vichrové, který rádi navštěvujeme do dnes. Pak jsme navštívili jěště i kurz pastelu s Michalem Janovským, kde se opět rozhořelo moje srdce pro malovaní.
Nakonec maluju akrylem a olejem a ráda zkouším různé techniky. V posledni době mezi ně patri i pouring.
Nemám jediný styl, ale baví mě různorodost a tak i moje zaměření je různé. Mezi ně patří malba šelem, přírody, abstrakce a moderní styl.

Moji tvorbu můžete nalézt i na intagramu.

Kontakt:

mail: ilenyX@seznam.cz

Tel.c.+420 724763371 Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.