Lucie Kupilíková

Věnuji se výrobě stolních her pro děti převážně předškolního a raně školního věku. Od samého nápadu na hru, herního návodu, způsobu provedení, jejího designu, a v neposlední řadě i její výroby. (vlastní výroby - zejména v případě dekorací na zeď, vyráběné ze dřeva - hry jen na zakázku, dle výběru z prototypů her).

Hry jsem původně začala vyrábět ze dřeva, nyní se věnuji i výrobě her z plastu.

V mé nabídce najdete však i hru šitou (letos tato hra získala ocenění "Správná hračka").

U všech her kladu důraz na její originalitu.

V současné době se věnuji hrám, které ze "stolu" posílám na "zeď"...hry se tak stávají zároveň dekoracemi a zdobí i dětský interiér.( Během výroby her mě totiž začala lákat představa, že když si děti s hrami hrají, často je odloží do skříně či šuplíku a o hrách se tak třeba dlouhou dobu ani neví.)

Moje hry mají možnost "žít" i na zdi. Hry tak dávají radost dětem nejen v době hry, ale mohou příjemně ovlivnit i interiér.

Mojí novinkou je i nyní kolekce her "Pohraj si se mnou" (která nemusí být jen pro děti), přidávám tak hrám širší rozměr, a sice v podobě šperků.

Můžete si tedy vy, kdokoliv čtete tento text, a nejste děti, hru zahrát, ale i ji zároveň darovat někomu jako šperk. Nevěříte? Přijďte se na mé "hry" podívat na Art festival :-)