Markéta Taxová - Maluji srdcem

Miluji malování. Tvořím srdcem. Zbožňuji pestré barvy. Jmenuji se Markéta Taxová a jsem malířka obrazů.

Nebylo tomu tak ale vždycky. Jako dítě jsem si sice pořád malovala a kreslila a neskutečně mě to bavilo, ale s postupem času se ze mne tato vášeň vytratila. Nastoupila jsem do školy, přibyly další povinnosti, kroužky, však to znáte... S malováním jsem přestala.

Když nastal čas se rozhodnout, čemu bych se chtěla v životě dál věnovat, vůbec jsem neměla tušení. Zkoušela jsem různé činnosti, až jsem na pár let zakotvila jako soukromá lektorka angličtiny. Práce byla příjemná, ale stále jsem nějak věděla, že to není úplně ono a hledala jsem dál a dál. Až mi svitlo. Malování! Kreslení! Obrazy! Vždyť to je ono!

Jak ale začít? Zjistila jsem, že jedna kamarádka pořádá výtvarné kurzy a bylo rozhodnuto. Šla jsem na několik z nich a naučila se pracovat různými technikami. Užívám si, že mohu tyto techniky střídat a navíc stále objevuji nové. Miluji barvy a pestrou tvorbu, ale občas pro změnu tvořím i černobíle.

Zbožňuji květiny, zvířata, přírodu, obrazů s touto tématikou u mne najdete asi nejvíce. Fascinuje vesmír a užívám si i tvorbu portrétů a mandal. Techniku tvorby si v danou chvíli vybírám podle toho, na co mám chuť. Tvořím pastely, olejomalbou, tužkou, akvarelovými pastelkami, enkaustikou a nejnověji mě nadchla malba na sklo.

Maluji srdcem a svým uměním chci přinášet do Vašeho života radost. Každému mému obrazu je věnována speciální pozornost a péče a můžete si tak pořídit autorské ručně vyrobené dílo, které je namalované od srdce. Ze svých obrazů navíc vytvářím záložky, poznámkové bloky, puzzle, pohlednice a další produkty, které si můžete pořídit.

Věřím, že Vám moje obrazy prozáří domov, nádherně dokreslí jeho atmosféru, přinesou Vám pozitivní energii a každý pohled na ně Vám dodá skvělou náladu.

Kontakt:

Webové stránky: https://malujisrdcem.cz

Email: info@malujisrdcem.cz

Tel.: +420 736 536 878

FB: https://www.facebook.com/malujisrdcem

IG: https://www.instagram.com/maluji_srdcem
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.