Michal Těhel

Narodil jsem se v roce 1975 v Ústí nad Orlicí. První obrazy jsem namaloval na vojně a pak už jsem malování propadl. Jsem čistý samouk, ale to snad není na škodu. Zpočátku mi jako vzor sloužily obrazy starých vlámských mistrů, na jejichž kopiích jsem se učil zvládnout všechny taje a techniky malby.

Později mě uchvátil surrealismus a především jeho mistr Salvator Dali. Není těžké poznat, že jeho obrazy mou tvorbu ovlivňují dodnes...

Kromě jiných technik se v současné době věnuji i malbě špachtlí.

Zabývám se nejen volnou tvorbou, ale i malováním na zakázku. Máte-li nějaké přání nebo představu, jak by Váš vysněný obraz měl vypadat, neváhejte mě kontaktovat!

Budu rád, když pro inspiraci nebo i koupi navštívíte na Facebooku stránku Prodejní a výstavní galerie obrazů a kresby, jejíž jsem správcem. 

Těším se na Vás!

Kontakt:

E-mail: tehys@seznam.cz

FB: Michal Těhel Art

Web: https://tehel-michal.webnode.cz/Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.