Novinky


Open ART Fest 2020
BRNO - PRAHA

Výstaviště Brno
Výstaviště Brno
Výstaviště Praha Holešovice
Výstaviště Praha Holešovice


Vaše nejbližší okolí vám tradiční vánoční dilema příliš neulehčuje. Po ničem materiálním netouží, to důležité už vámi milovaní lidé mají. Právě tento okamžik je ideálním pro darování zážitku. S koncem roku přichází vánoční shon, není tedy od věci myslet na sebe, odpočinout si a nasát jedinečné zážitky, které vám ve vzpomínkách zůstanou jednou provždy. Vstupenky na koncerty nebo výstavy se tak řadí mezi stále oblíbenější vánoční dary. Rozhodli jste se obdarovat své blízké zážitkem z festivalu Ateliér ART Fest 2019? 

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Tak udělejte letos radost originálním dárkem pod stromečkem. Vstupenka nebo permanentka. Startujeme předprodej a těšíme se na Vás. 


Zde si můžete zdarma stáhnout aukční katalog ART Auk 2018 ve formátu PDF zdarmaPředprodej vstupenek. Ticketpro zajišťuje předprodej vstupenek prostřednictvím své prodejní sítě, kterou tvoří internetový prodej, obchodní oddělení společnosti a síť s více než s 600 prodejními místy po celé ČR. Vstupenky mají formu E-Ticketu nebo klasické vstupenky.


Mimo tradiční expozice se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program zahrnující například živé výtvarné prezentace, hudební produkce, přednášky a diskuse týkající se současného umění. Vystavovat zde bude přes 220 umělců (malířů, sochařů a fotografů) na ploše 3082,5 m2  


Kolekce triček UAX, jejichž nákupem podpoříte Ateliér ART Fest. Chcete, aby vaše svaly byly větší a křivky působivější? Využijte naší exkluzivní nabídky a kupte si tričko "CREATE YOUR DREAM". ....To není tričko, to je bavlněný zázrak.....