Tričko Festival Nr.1

Festivalová sezóna je tady a my máme pro vás to nejlepší festivalové tričko!   

Heavy 110 Tričko unisex, Adler Malfini

Zvolte si variantu:

350,00 Kč

🎉👕 Festivalová sezóna je tady a my máme pro vás to nejlepší festivalové tričko! 👕🎉

Představujeme naši novou kolekci stylových a pohodlných triček, která vám zaručeně pomůže zaujmout na každém festivalu. 💃🕺

Naše festivalové tričko je vyrobeno z kvalitních materiálů a nabízí vynikající pohodlí a odolnost. 🌟 Navíc díky modernímu designu a originálním potiskům se stane vaším nezbytným společníkem na všech akcích! 🚀

Heavy 110 Tričko unisex, Adler Malfini

Gramáž: 200 g/m²

100 % bavlna

Pratelné na 40 °C

Single Jersey, 100 % bavlna (složení barvy 03 se může lišit - 97 % bavlna a 3 % viskóza)

tubulární střih, lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, zpevňující páska od ramene k rameni

Rozměry a velikostní tabulka

Značka MALFINI® je pokračovatelem značky ADLER. Proč právě MALFINI®? V uplynulých letech to byl název výběrové řady kladoucí důraz na kvalitu. Ovšem i výrobky naší hlavní produktové linie se vyznačují vysokou kvalitou a označením MALFINI® chceme tuto kvalitu zdůraznit.

Produkty z kolekce MALFINI® vynikají rozmanitostí střihů, gramáží, materiálů i barev, ale jedno mají společné. Na jejich kvalitu a pohodlí se můžete spolehnout.

První produkty byly na trh umístěny již v roce 2000. Tehdy se jednalo o jednoduchá unisex trička. Avšak za dobu své existence doznaly produkty této značky výrazný posun nejen v kvalitě, ale i střihu a použitých materiálech. Dnes jsou naše produkty MALFINI® srovnávány s kvalitativně nejvýše postavenými evropskými a světovými značkami reklamního textilu a získáváme vysoké hodnocení zákaznické spokojenosti.