Petra Adamcová

Jmenuji se Petra Adamcová a je mi 37 let. Začala jsem kreslit úhlem a křídami na barevné papíry před sedmi lety díky dlouhé a těžké nemoci která ve mně vyvolala potřebu sdilet se světem své emoce prostřednictvím umění. Měla jsem potřebu zachycovat světlo bez toho aniž bych zapomínala na tajemná zákoutí stínu. Postupně jsem začala experimentovat s dalšími technikami až jsem se dostala k oleji. 

Žiji již 20 let v Itálii a na začátku roku 2021 jsem začala s výstavami. Můj obraz Rinascita (Znovuzrození) byl v únoru 2021 vybrán do kolektivní výstavy v Římě v galerii Dantebus. Ma díla muzete vidět na živo v permanentní výstavě na chodbách statku Slunečnice, Mnichov 36, Louny

Tvorba mne neustále naplňuje a myslím že naprosto vyjadřuje pocity které mám v sobě. Moje nejčastější předlohy jsou koně, baletky a ženská těla.

Kontakt:

Můj instagram: @petra_adamec_artTelefon/

whatsapp : +393405704814

https://instagram.com/petra_adamec_art?utm_medium=copy_link

Facebook https://www.facebook.com/designingthelight
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.