Popisovace.cz

Prodejna popisovačů značky Copic, Touch, Chameleon, Stylefile, Tombow, Muji, Alteco, Centropen a mnoho dalších. Najdete u nás i spoustu příslušenství, jako jsou bloky, náhradní hroty, doplňovače barev atd. Navštivte naší prodejnu, nebo náš web www.popisovace.cz a nechte se okouzlit širokou škálou druhů a barev popisovačů!

Mezi nejznámější markery patří Copic a Touch:

Copic - japonské popisovače určené především pro profesionální designéry, architekty, návrháře a ilustrátory. Jsou na lihové bázi, rychleschnoucí, voděodolné a netoxické. S vyjímkou Wide jsou všechny oboustranné. Mají výměnné hroty různých tvarů a lze je doplňovat barvou Various Ink. Vyrábějí se v široké barevné škále a ve čtyřech typových řadách: Sketch, Original, Ciao a Wide.

Touch - oboustranné korejské popisovače na lihové bázi pro všestranné využití: animace, ilustrace, architektonické vizualizace, skicy, interiérový design atd. Mají výměnné hroty a lze je doplňovat barvou Refill Ink. K dispozici je 204 odstínů ve dvou typových řadách: Twin marker a Twin Brush Marker.

Kontakt:

Email: info@popisovace.cz

Tel.: 720 570 921

www.popisovace.cz

www.facebook.com/popisovace.cz

Zikova 19, Praha 6 - Dejvice