Renáta Zítková - Z-art

Jmenuji se Renáta Zítková, maluji obrazy pod pseudonymem Z-art.

Narodila jsem se v Plzni roku 1975. Jsem zrozená ve znamení berana. Jak je známo beran je ohnivé znamení a proto jsem již od dětství velmi aktivní a jdu si usilovně a vytrvale za svými sny, dokud se mé tužby nezhmotní.

Kreslím a maluji od svého dětství. Jako dítě jsem si přála, abych malovala a skrze obrazy oslovovala duše lidí. Mým snem bylo, aby se koníček stal mým povoláním, což se podařilo v roce 2017. Jsem žena mnoha zájmů a jelikož se mi nepodařilo dostat se na uměleckou školu a v době komunismu nebylo na výběr více uměleckých oborů jako dnes ,zvolila jsem také kreativní povolání a to kadeřnice. Vlastním své studio a kloubím ,,malování " na vlasy s malováním na plátno. Mé obrazy můžete vidět ve studiu, kde mám takovou malou galerii .

Maluji na plátno akrylovými barvami. Tvořím především intuitivní obrazy podle mých snů a vizí a také osobní obrazy na zakázku. Každý obraz má duši, svoji energii, svůj příběh. Maluji většinou plastické a třpytivé obrazy, protože miluji světlo, plastičnost a kontrasty. Kdo je senzitivní dokáže v obrazech přečíst příběhy a nacítit jejich energii. Ráda říkám , že maluji obrazy s příběhem, některé jsou nadpozemské.

Kreslím portréty a vyrábím šperky. Baví mě vše kde se cokoliv tvoří .

Zajímám se o sport, zvířata, přírodu, kde čerpám inspiraci a energii. Toť ve zkratce vše :)

Těším se na vás .

Mé obrazy najdete :

Fb : Z-art /intuitivní obrazy Renáta Zítková

Web: www.z-art-renata-zitkova.cz

Instagram: zartrenatazitkova

Tel. pouze sms : 607801310Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.