Romana Šimonová

Moje velká celoživotní vášeň je zahradní architektura. Chtěla jsem se tomuto oboru profesně věnovat, ale život mě vál přes výpočetní centra, ekonomické poradenství, vlastní tělocvičnu a akademickou půdu až k dnešním dnům. V současnosti provozuji své květinářství na náměstí v Unhošti poblíž Kladna. 

Květiny mě inspirují i k výtvarné tvorbě, proto budu na našem festivalovém stánku vystavovat akvarelové obrazy s květinovými motivy. Jsem členkou Výtvyrného spolku Hruška na Praze 5. V Hrušce se pod laskavým a svobodným vedením paní akademické malířky Heleny Slavíkové Hruškové zdokonaluji v klasické malbě a jiných výtvarných technikách. Dospělým jsou zde vyhrazeny čtvrteční večery, ostatní prostor k tvorbě je určen dětem. Na OpenArt festu nás bude jako rodinu i výtvarný kroužek zastupovat můj syn David. 

Přeji si, ať se vám naše vystavená díla líbí a třeba na shledanou v Hrušce.

Kontakt:

www.hruska.jecool.net

www.hezkakytka.cz

Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.