Rozpito

Ahoj, jsme holky z Rozpito a baví nás tvořit obrazy.

V podzimní karanténě jsme při skleničkách s vínem vymýšlely jak se zabavit a tak vznikl náš projekt Rozpito. Po večerech jsme začaly malovat a když už jsme obrazy neměly kam dávat, tak jsme je pomalu začaly prodávat. Díky pomoci našich kamarádů a známých se o obrazech dozvědělo velké množství lidí a my si tak mohly časem zařídit vlastní ateliér.

Obrazy malujeme, protože nás to baví a chceme je poslat dál, aby mohly dělat radost i Vám.

Rády vám vytvoříme originální obraz na přání. Individuálně se s vámi domluvíme na rozměru, barvách, technice a kontrastu, nebo třeba i na tom, co by mělo z obrazu vyzařovat.

Přijďte se podívat do našeho ateliéru na Čechyňskou 23 v centru Brna. Sledujte náš Instagram, kde pravidelně zveřejňujeme dny a časy, kdy jsou dveře do našeho ateliéru otevřené, ale taky tam najdete aktuální nabídku volných obrazů. Můžete nás i kontaktovat a domluvíme se na setkání dle vašich časových možností. Přijďte se podívat, kde se obrazy tvoří, jak vypadají na živo nebo si domluvit obraz na přání osobně. Rády se s Vámi uvidíme.

S láskou,

Helena a Linda

Kontakt:

Instagram: www.instagram.com/rozpito

Facebook: www.facebook.com/rozpito

Web: www.rozpito.cz

Email: obrazy@rozpito.cz

Tel.: 773 255 295, 602 891 841Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.