Studio TISK64 vzniklo z vášně tří přátel pro fotografii a služby. Sídlíme na Mělníce, v samém historickém centru města, hned vedle mělnické radnice. Náš tým, Honza, Boris a Marcela je tu pro vás každý den, večer a třeba i noc. Jsme specialisté na tisk fotografií, grafik, reprodukcí a velkoformátových obrazů.

Zpracováváme i zakázkové reprodukce uměleckých děl.

Disponujeme třemi špičkovými tiskárnami, maloformátovou EPSON SureLab - D700, na které umíme tisknout formáty od 9x13cm do formátu A4. Tato tiskárna umí zpracovat matný, pololesklý i lesklý papír a využívá inkousty Epson UlltraChrome D6-S. Na Fine Art listy špičkových materiálů Hahnemühle, Canson a Ilford/Fomei do velikosti A2+, používáme špičku ve svojí kategorii, tiskárnu EPSON StylusPro 4900 s 98% pokrytí barevné palety PANTONE. Tato tiskárna je osazena 11-barevnou sadou pigmentových inkoustů Epson Ultrachrome HDR, s maximálním barevným gamutem.

Na velké tisky z materiálů v rolích používáme největší fotografickou tiskárnu z řady Epson, model StylusPro 11880, s devíti inkoustovou sadou řady Epson Ultrachrome K3 Vivid Magenta. Zde jsme schopni tisku opravdu obřích reprodukcí až do velikosti 160cm kratší strana.

Netiskneme ani banery, ani plachty na kamiony.

Naší doménou jsou zakázkové fotografie a grafiky. Proto používáme pouze odpovídající pigmentový tisk místo mnohdy nabízeného ekosolventního tisku. Jde nám totiž o naprosto přesnou barevnou reprodukci, se sytými barvami a hlubokou černou. Zákazník na našich kalibrovaných monitorech vidí přesně to, co tiskneme. Pro každý používaný materiál máme vlastní ICC profil. Po vás nechceme nic jiného, než tvorbu. O vše ostatní, se postaráme my! S veškerou péčí a radostí.

ROZUMÍME TISKU, POUŽÍVÁME ŠPIČKOVÉ MATERIÁLY A VYBAVENÍ.

...HRANICÍ JSOU POUZE VAŠE SNY...

TISK64

Nám. Míru 3/2

276 01 Mělník

info@tisk64.cz

www.tisk64.cz