cs

Tbaoquyen

Thi Bao Quyen Phan Tran, zvaná též Niky, je česká ilustrátorka s vietnamskými kořeny, která momentálně studuje MA Future Design na Prague City University. Je také spoluzakladatelka marketingové agentury Digital Creative Marketing s.r.o., kde pracuje jako Art Director. Její původ se často odráží i v její tvorbě, ve které můžeme najít inspiraci kulturou jihovýchodní Asie. Do svých ilustrací vkládá především japonské a vietnamské elementy, které se staly podpisem jejího ilustrátorského stylu.

Bao Quyen se však zabývá nejen digitální ilustrací, ale i akrylovou malbou jak na plátno, tak i muralů. Některé její muraly můžete vidět například v pražské restauraci Hanoi Square nebo brněnském podniku s názvem Mori.

Největším osobním projektem ilustrátorky je Lohi5 Music, kde vytváří ilustrované animace doprovázející lo-fi beaty. Její nejvýznamnější ilustrátorské spolupráce byly například s Podravkou, VR Torch Entertainment nebo s Pumou, kde byla vybrána jako jedna ze čtyř výherců projektu Puma Heroes.

Sociální sítě:

Instagram: @tbaoquyen

Webovky: www.tbaoquyen.cz

E-mail: tbaoquyen@gmail.com
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.