Vernisáž výstavy výtvarnice LIM s názvem art for your life

Rádi vás zveme na vernisáž výstavy výtvarnice LIM s názvem art for your life, která proběhne s bohatým uměleckým programem v Kavárně a galerii Velryba, Opatovická 24, Praha 1, v úterý 9.01.2018 od 19 hodin. Výstava je přístupná široké veřejnosti od 10.01. do 3.02.2018.

Doprovodný program vernisáže:

Vernisáž zahájí slovem Martin Fryč a Naďa Eretová a hudebním zahájením:

HeléN a P.L.Kopecký

HeléN RockViolin experimentuje s možnostmi klasických i elektrických houslí, klasické pojetí jemnosti jejich zvuku a stylu hry obohacuje rockovou řízností a svobodou. Procítěným zpěvem doprovází své houslové improvizace v celé škále žánrů (hudba klasická, meditační, jazz/blues, country, až po rock a tvrdou elektroniku). Možnosti dialogu mezi obrazem a hudbou zkoumá v sólových multižánrových vystoupeních s VJem P.L.Kopeckým.

www.helenrockviolin.com

P.L.Kopecký, VJ a fotograf, pro své realtime 3D animace v prostředí TouchDesigner používá autorské fotomontáže a live kameru, vyvinul techniku AuraDance spočívající ve snímání a animaci tančících postav. Pro živou vizualizaci hudby téže využívá vstupy z MIDI, mikrofonu, snímačem pohybu Kinect.

Jeho ambicí je hledání Grálu vytvářením abstraktního vizuálního jazyka umožňujícího komunikovat mystické ideje.

www.plkopecky.com

Karolina Beyond a Tomáš Prokopič

Karolina s Tomášem společně tvoří nadpozemskou a nadčasově krásnou hudbu s hlubokým duchovním přesahem. Někdy vás vynese vysoko nad oblaka a do vzdálených koutů vesmíru, jindy zas ponoří do hlubin vaší duše.

Karolina Beyond

Zpěv je pro mě radost. Je to přirozený způsob, jak můžu skrze svůj hlas vyjádřit to, co cítím ve své duši, propojit se s druhými lidmi a s tím, co nás všechny přesahuje a čeho jsme součástí.

www.karolinabeyond.com

Tomáš Prokopič

Na klavír jsem se naučil hrát sám a přes deset let jsem si hrál jenom sám pro sebe. Teprve v roce 2012 jsem se rozhodl začít veřejně sdílet svoji tvorbu. Jsem moc rád, že jsem se na tuto cestu vydal. Při hraní zažívám pocit spojení s jednotou a s celým vesmírem.

www.prokopic.cz

Po oficiálním zahájení vernisáže a doprovodném programu bude After Party s Ollgoyem. Připravte se na super muziku a dance - dance - dance.

Vstup na výstavu je zdarma. Výstava je prodejní. Těšíme se na milá setkání v novém roce 2018.