XISS

Jsme dvě dlouholeté kamarádky, které se rozhodly naše dětské sny, kdy jsme potají navrhovaly a šily své modely u rodičů v dílničce, obrátit v něco většího a podělit se s Vámi o tyto nevšední kousky prostřednictvím našeho eshopu.

Doufáme, že si naše produkty zamilujete stejně jako my a najdete v nich originalitu a lásku, kterou do nich vkládáme. Jak již jistě všichni dobře víte, jsme česká značka a jsme na to hrdé! Máme rády originální a zároveň minimalistické věci, které se v obchodech v Česku jen tak nenajdou a většinou vznikají na druhém konci světa. Chtěly jsme se proto zaměřit na výhradně českou výrobu našich produktů.

Rády prosazujeme české řemeslo a zlaté české ruce, které se dotkly produktu při každém kroku jeho výroby. U všech produktů dbáme na kvalitu materiálu, který není ze zvířecích materiálů, je tedy výhradně animal friendly. Naše portfolio zahrnuje pytle, kabelky, mini tašky, šperky a mnoho dalších produktů! Každý produkt obohacujeme o náš podpis, kterým je dřevěné logo v podobě vypáleného Xiss srdíčka nebo také zlaté či stříbrné Xiss srdíčko. Šperky poukazují na další pýchu naší země a vznikají ve spolupráci s jabloneckou firmou Šenýr, která se může chlubit širokým portfoliem české, ručně vyráběné bižuterie.

Pojd'te s námi oživit ulice o originální, barevné Xiss doplňky, které pro Vás s láskou navrhujeme.

Kontakt:

Web: www.xiss.cz

Instagram: Xiss.cz

Facebook: https://www.facebook.com/Xiss.cz/