Zita Hofierková

Jmenuji se Zita Hofierková. Narodila jsem se v r. 1967 v Kraslicích na západě Čech. Přestože mě profesní život zavál do velmi exaktního oboru (daně, účetnictví, mzdy, ekonomika), tvoření jsem se věnovala vždycky, vlastně odmalička.

Teprve od roku 2021 jsem se ale rozhodla založit Atelier Zita, kde vznikají především mandaly. Ale také moderní bytové doplňky. A také zde probíhají kurzy a tvořivá setkání. Mojí novou vášní je také dekorování skleněných ručně foukaných vánočních ozdob s křištálem.

K mandalám mě přivedlo veliké životní zastavení. V jedné meditaci ke mně mandaly přišly sami. A ukázaly se mi v plné kráse toho, jak dokážou působit. Pochopila jsem , že to není jen hezký obraz, ale že mají i léčivý a meditační přesah.

Při tvorbě mandal relaxuji. Zároveň se napojím na Vesmír a světelné bytosti. A mandaly vzniknou prouděním této energie přes moji ruku.

Během vytváření intuitivních mandal většinou nevím dopředu, jak budou vypadat. Při tvorbě na zakázku se napojím na toho, komu je mandala určena.

Mandaly vytvářím technikou umělecké akvarelové pastelky a archivní linery.Doplňuji tekutými glitry a tekutými perlami. Na závěr vlepuji křišťálové kamínky od českého výrobce Preciosa z Jablonce nad Nisou.

Kontakty:

Email: info@atelierzita.cz

Web: www.atelierzita.cz

FB: https://www.facebook.com/zitule.mic.1

LI : https://www.linkedin.com/in/zita-hofierkov%C3%A1-78846967/